Polski Français

Sklep ozdobione ręcznie

0,00 zł

ochrona danych osobowych

Informuję Państwa, że dane osobowe Klientów mojego Sklepu internetowego podlegają przetwarzaniu wyłącznie w celu realizacji zamówienia i podlegają ochronie stosownie do bezwzględnie obowiązujących przepisów. Dane osobowe użytkownika uzyskujęw wyniku rejestracji przez użytkownika na platformie internetowej www.ozdobionerecznie.pl
Administratorem zbioru danych osobowych klientów jest Beata Skok. 
Dane osobowe nie są udostępniane innym firmom dla celów marketingowych. 
Informuję Państwa, że każdy Klient ma prawo do wglądu w przechowywane przez mój Sklep swoje dane osobowe oraz do ich zmiany lub aktualizacji. Powierzone mi dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone w mojej siedzibie zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. Informuję Państwa, że Państwa dane osobowe mogą być w każdym czasie usunięte z platformy internetowej www.ozobionerecznie.pl po przez usunięcie profilu użytkownika. 

Nasz sklep to sklep z ręcznymi ozdobami, oferujemy wysokiej klasy dekoracje domu. Nasze produkty sprostają gustom wielu klientów. Każde dodatki do domu są wykonany z najlepszych materiałów. Sprzedajemy nowoczesne wyposażnie kuchni, skrzynki ozdobne, oraz drewniane kuferki ozdobne. Sprzedawane w naszym sklepie, ozdoby ręcznie robione wysyłamy również za granicę. Aktualnie w promocyjnej cenie polecana jest półka wisząca i regał na wino. Wysokiej jakości sklep z dekoracjami to nasz sklep, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.