Polski Français

Sklep ozdobione ręcznie

0,00 zł

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy   OZDOBIONE RĘCZNIE, dostępny pod adresem www.ozdobionerecznie.pl

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy
 OZDOBIONE RĘCZNIE prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.ozdobionerecznie.pl.

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych   są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

5. Możliwe są następujące formy płatności:

a/ Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.
b/ Za Pobraniem.

6.Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. OZDOBIONE RĘCZNIE nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

7. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

8. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

9. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie OZDOBIONE RĘCZNIE Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Nasz sklep to sklep z ręcznymi ozdobami, oferujemy wysokiej klasy dekoracje domu. Nasze produkty sprostają gustom wielu klientów. Każde dodatki do domu są wykonany z najlepszych materiałów. Sprzedajemy nowoczesne wyposażnie kuchni, skrzynki ozdobne, oraz drewniane kuferki ozdobne. Sprzedawane w naszym sklepie, ozdoby ręcznie robione wysyłamy również za granicę. Aktualnie w promocyjnej cenie polecana jest półka wisząca i regał na wino. Wysokiej jakości sklep z dekoracjami to nasz sklep, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.